Newsletter

Špičkové diagnostické přístroje InBody 230

Naše služby » Analýza složení těla » Špičkové diagnostické přístroje InBody 230

Biospace, společnost zabývající se výrobou špičkových diagnostických přístrojů InBody 230

 

Pár slov ředitele

Ki-Chul Cha Ph.D

V posledních letech si lidé začali uvědomovat, že obezita způsobuje celou řadu zdravotních problémů. Bohužel, existuje jen málo způsobů pro pohotové stanovení obezity. Potřeba nejefektivnějšího a vědeckého způsobu určení obezity nám v současné době připomíná jak rozhodující je nová technologie analýzy složení těla.

V minulých desetiletích byla vyvinuta technologie analýzy složení těla založená na rozdílu vlastností elektrické vodivosti různých tělesných tkání. Bioelektrická impedanční analýza (BIA) má mnoho výhod oproti jiným metodám v tom, že je bezpečná, rychlá a snadno proveditelná a vyžaduje jen krátkou instruktáž pracovníků. Proto se tato metoda začala ve velkém rozsahu používat v nemocnicích, ve zdravotních centrech a fit centrech a ve studijních oborech. Při určování akutních, neb chronických změn složení těla je klinická užitečnost konvenční BIA omezena pro průměrně zdravé lidi. Z důvodu lokalizovaného nahromadění tekutiny, nebo ztrátě a schopnosti odhadu rozmístění vody přesně mezi nitrobuněčnou vodu  (ISW)  a mimobuněčnou vodu  (ECW)  se vyskytly potíže při aplikaci u starších pacientů,  dětí a sportovců. Je mezi námi ale hodně lidí, kteří potřebují znát složení svého těla.

Společnost Biospace konvenční BIA posílila. Tato vylepšení byla potvrzena spoustou klinických výzkumných prací. Protože tělo není izotropní vodič s uniformními oblastmi, které lze znázornit v řezu, uvažovali jsme o těle, jako o pěti válcích – o čtyřech končetinách a trupu. Množství vody je měřeno segmentově. Multi frekvenční technologie umožňuje měřit samostatně nitrobuněčnou a mimobuněčnou vodu. Pro kompensaci nepřesnosti proto není nutný empirický odhad a je možno se vyhnout intenzivnímu měření.

Schválení přístrojů a metody měření Úřadem pro kontrolu léčiv a potravin (FDA) ujišťuje všechny o dlouhodobém úsilí společnosti Biospace. Jako průkopník je nyní Biospace vynikající společností, specializovanou pouze na analyzátory složení těla. Rádi bychom dodávali naše výrobky do každé kliniky, nemocnice, do každého fitness centra a každého výzkumného institutu po celém světě.

Společnost Biospace je vždy připravena vstoupit na mezinárodní trhy s různými výrobky na kontrolu obezity pro profesionální zdravotní péči. U našich výrobků budeme pracovat na každém inovačním řešení, které povede ke společné odpovědnosti, k rozšíření našeho odkazu jít správnou cestou k našim zákazníkům a stát se celosvětovou společností.

Děkuji Vám za Váš zájem o společnost Biospace.

Ki-Chul Cha Ph.D

Historie, vývoj a výroba produktů společnosti Biospace